понеділок, 22 грудня 2014 р.

5 грудня на місцевому радіомовленні прозвучав виступ бібліотекаря бібліотеки-філії №2 
С. Л.  Гладкої, присвячений Міжнародному дню волонтерів.
  Бути важливим, бути потрібним - найсильніші відчуття волонтера.
  "Любити і допомагати" - девіз для всіх тих, хто не може залишатися осторонь, знаючи, що десь поруч є люди, які потребують підтримки та участі. А ще - турботи, самовідданості та доброти. Саме ці почуття, які неможливо виховати ніякими інструкціями та законами, притаманні волонтерам.
  Волонтери (фр. volontaire похідне від латинського voluntarius - "доброволець", "бажаючий") - це люди  доброї волі, які всю свою невтомну енергію і щедрість душі віддають цій благородній справі. Їхні серця завжди відкриті до чужих страждань, а готовність допомогти немічним та хворим ніколи їх не полишає.
  В наш нелегкий час робота волонтерів особливо важлива. Вони збирають кошти та гуманітрану допомогу для учасників АТО,  військових підрозділів та добровольчих батальйонів, а також роблять інші добрі справи.
  В нашому місті Умань це: громадська організація "Уманська міськрайонна волонтерська організація "Разом", Уманський Центр надання допомоги воїнам що знаходиться в зоні Антитерористичної операції, Служба милосердя Свято-Успенського храму та інші.

Немає коментарів:

Дописати коментар